1.Його образно називають Африканський Рогом. 2.Інша його назва-мис Агульяс. 3. Єдиний географічний обєкт,відкритий Д.Лівінгстоном,якому він дав неафриканську назву. 4.Найдовша у світі морська протока. 5.Першовідкривачі назвали ...
1.Його образно називають Африканський Рогом. 2.Інша його назва-мис Агульяс. 3. Єдиний географічний обєкт,відкритий Д.Лівінгстоном,якому він дав неафриканську назву. 4.Найдовша у світі морська протока. 5.Першовідкривачі назвали цей мис мисом Бур. 6.Архіпелаг-усесвітньо відомий курорт. 7.Протока біля берегів Африки,дуже небезпечна для судноплавства через численні
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Полуостров Сомали. 2. Мыс Игольный. 3. Водопад Виктория. 4. Мозамбикский пролив. 5. Мыс Доброй Надежды. 6. Канарские острова. 7. Баб-эль-Мандебский пролив.