1.Запишіть формули оксидів: Алюмінію,Хрому(III),Нітрогену(II),Ванадію(V),купруму(I),Барію(IV),Феруму(III),Силіцію ,Натрію ,Аргентуму. 2.Складіть рівняння: а)трьох реакцій сполучення з участі кисню б)трьох реакцій розкладу, прод...

1.Запишіть формули оксидів: Алюмінію,Хрому(III),Нітрогену(II),Ванадію(V),купруму(I),Барію(IV),Феруму(III),Силіцію ,Натрію ,Аргентуму. 2.Складіть рівняння: а)трьох реакцій сполучення з участі кисню б)трьох реакцій розкладу, продуктом яких є кисень
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Al2O3, Cr2O3, NO, V2O5, Cu2O, BaO2, Fe2O3, SiO2, Na2O, Ag2O. 2. a) S+O2=SO2, 2Fe2+3O2=2Fe2O3, Na+O2=Na2O. б)2HgO=2Hg+3O2, 2KNO3=2KNO2+O2, 2H2O2=2H2O+O2