1)Запишіть основні кольори спектра та їх властивості2) Через скло якого кольору потрібно дивитись на жовтогарячу квітку на білому тлі,щоб квітку не можна було побачити?відповідь обгрунтуйте.

1)Запишіть основні кольори спектра та їх властивості 2) Через скло якого кольору потрібно дивитись на жовтогарячу квітку на білому тлі,щоб квітку не можна було побачити?відповідь обгрунтуйте.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій та фіолетовий.