1завдання  складними називаються речення, що складається а)з двох або кількох простих речень; б)з прстого речення, ускладненого відокреленими членами; в)з прстого речення, ускладненого відокреленими членами  наведіть приклад ск...

1завдання  складними називаються речення, що складається а)з двох або кількох простих речень; б)з прстого речення, ускладненого відокреленими членами; в)з прстого речення, ускладненого відокреленими членами  наведіть приклад складного речення    2завдання  складне речення, частини якого є рівноправним,називається: а)складнопідрядним; б)рівноправним; в)складносурядним наведітьприклад такого речення   3 завдання складне речення, одна частина якого підпорядкова іншій називається: а) складносурядним; б)залежним;  в) складнопідрядним ; наведіть приклад такого речення.   4завдання  сполучники  ле, обнак,зате: а)єднальні; б)протиставні; в)розділові. наведіль приклад речення із одним з цих сполучників   5завдання у безполучниковому складному речені ставиться тере,якщо: а)зображується швидка зміна подій; б)друге речення виражає причину того, про що говориться в першому; в)друге речення доповньує зміст першого. наведіть приклад безсполучникового складного речення,в якому між частинами ставиться тере.   6завдання якщо частини  безсполучникового  речення дуже поширені та мають між собою не тісний смисловий зв"язок  , між ними ставиться: а)кома; б)крапка з  комою; в)двокрапка. наведіть приклад такого речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)а  2) в 3)б 4)б 5)а 6)а А дальше я сама не знаю вибачай