1)Зміни слово так,щоб відбулося чергування звуків:Чернігів,могти 2)уподібнення приголосних відбувається при вимові кожного слова рядка: А)нігті,вудка, усмішка Б)солодкий,просьба,пісня В)дивишся,боротьба,(на)книжці Г)боязкий,мол...

1)Зміни слово так,щоб відбулося чергування звуків:Чернігів,могти 2)уподібнення приголосних відбувається при вимові кожного слова рядка: А)нігті,вудка, усмішка Б)солодкий,просьба,пісня В)дивишся,боротьба,(на)книжці Г)боязкий,молотьба,нелегко Д)гребти,слизько,знаходиться
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) можу, чернігіский 2)г