1.Зробіть синтаксичний розбір речень. Натхненні ідеями люди завжди потрібні всім . Руки хліборобів були дуже натхненні у праці.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Люди - підмет, іменник Потрібні - присудок, прикметник Натхненні - означення, прикметник Ідеями - додаток, іменник Завжди - обставина, прислівник Всім-додаток, займенник 2. Руки - підмет, іменник Були - присудок, дієслово Хліборобів - додаток, іменник Дуже - означення, прислівник напевно Натхненні - означення, прикметник у - обставина, прийменник праці - обставина, іменник