2 Как читается текст русскими буквами на английском языке. ТОЛЬКО ПЕРЕВОД НЕ НАДО nobody knows who first invented it but the umbrella was used in very ancient times. probably the first to use it were the chinese in the eleventh...

2 Как читается текст русскими буквами на английском языке. ТОЛЬКО ПЕРЕВОД НЕ НАДО nobody knows who first invented it but the umbrella was used in very ancient times. probably the first to use it were the chinese in the eleventh century B.C.! We know that the umbrella was used in ancient Egypt too
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ноубоди новс ху фёрст инвентэд ит бат зэ амбрэла вос юзд ин вэри энсынт таймс пробэбли зэ ферст ту юз ит вэ зэ чайниз ин зэ элэвэнф цэнтри ви нов зэт зэ амбрела воз юзд ин ансэнт иджипт ту