2. Розв'яжіть ситуації : а. До Вас приїхав товариш з Росії, який хоче отримати грома
2. Розв'яжіть ситуації :
а. До Вас приїхав товариш з Росії, який хоче отримати громадянство України. Що Ви йому порадите?
б. Громадянка України Іванова Наталія має чоловіка - студента з Ізраїлю. В них народилась дитина в місті Києві. Яке громадянство буде у дитини?
в. Ви маєте бажання і намір висунути свою кандидатуру у виборах на посаду Президента України. Чи можете Ви це зробити? Обґрунтуйте свою відповідь.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. Посоветую ознакомится с законодательством.
б. Украинское гражданство
в. Что бы стать президентом Украины нужно знать Украинский язык, быть гражданином Украины, достигнуть 35 лет, жить 10 последних лет на территории Украины.