2 складнопідрядних речення,2 складносурядних речення,2 безсполучникових речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Складносурядні: 1) Івасик то підстрибував на місці, то спокій змушував його всістися за партою. 2)падав сніг — і дахи будинків вкрились товстою білою ковдрою. Складнопідрядні: 1)Він повернувся додому тоді, коли все скінчилося. 2)Як рясно квітує горобина, то добрий буде урожай. Безсполучникові: 1)Минають дні, минає літо, настала осінь. 2)Небо порізали вогнями стріли, ударив грім, на пильних дорогах знявся вітер.)