2 слова з неозначеними дієсловами, 2 слова з особовими дієсловами, 2 речення з безособовими дієсловами скажіть пж

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не любив ловити птахів; прийшов я сповідатися калині. Неозначені дієслова: ловити, сповідатись. Кожна пташка будує своє гніздо; бджола прилетить, де мед. Особові дієслова: будує, прилетить. Учора трохи повернуло на відлигу ; так бракує землі милосердя людей Безособові дієслова: повернуло, бракує