2-тапсырма заранее спасибо . Надо составить предложения с этими словами на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Біз орыс тілінен аударма жұмыстарын істейміз. 2)Мен досым мен диалог қурамыз. 3)Мен монолог дайындайтын. 4)Біз сөзжұмбакты шештім. 5)Жаңылпаш тез айту оңай емес. 6)Бүгін мақал-мəтелдерді танысу саябағы өтті 7)Мен жаңа сөздермен таныстым.