2 учні купили 25 зошитів 1 учень заплатив за зошити 4 грн а 2 6 грн скільки зошитів купив кожний учень?

2 учні купили 25 зошитів 1 учень заплатив за зошити 4 грн а 2 6 грн скільки зошитів купив кожний учень?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)4+6=10 грн заплатили за всі зошити 2)10:25=0,4 грн  коштує один зошит 3) 4:0,4=10 зошитів купив перший 4)6:0,4= 15 зошитів купив другий ================================================== 
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы