2. Знайдіть у 61 і 312 сонетах анафору й поясніть її роль. Чи пов'язана вона із сонетами Данте? 61Благословенні місяць, день і рік, Пора, година, край, містина мила, Коли краса її очей сп'янила Мене, і став я бранцем їх повік.Б...

2. Знайдіть у 61 і 312 сонетах анафору й поясніть її роль. Чи пов'язана вона із сонетами Данте? 61 Благословенні місяць, день і рік, Пора, година, край, містина мила, Коли краса її очей сп'янила Мене, і став я бранцем їх повік. Благословенні: біль, що в душу вник, Що об'явилась ним Ерота сила, Лук і стріла, що серце проразила, І рана, що пройшла в його тайник. Благословенні всі рази, коли я Ім'я моєї пані називав, Мої зітхання, порив, плач і мрія. Благословенні і рядки, що склав Я їй на честь, і мисль моя: до неї Вона іде, до неї однієї.   132 Як не любов, то що це бути може? А як любов, то що таке вона? Добро? — Таж в ній скорбота нищівна. Зло? — Але ж муки ці солодкі, Боже! Горіти хочу? Бідкатись негоже. Не хочу? То даремна скарг луна. Живлюща смерте, втіхо навісна, Хто твій тягар здолати допоможе? Чужій чи власній волі я служу? Неначе в просторінь морську безкраю, В човні хисткому рушив без керма; Про мудрість тут і думати дарма - Чого я хочу — й сам уже не знаю: Палаю в стужу, в спеку — весь дрижу. Пунктів даю багато, але потрібне розгорнуте рішення!!! Хоча б на 10 речень!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Більш-менш виразніні анафори прослідковуються у варіанті один. По-перше, що впадає у вічі, то це строфічна анафора - повтор слова "Благословенна" на початку рядків впродовж всьго вірша. Друга виразна анафора - це звукова анафора в останньому рядку - повторюються схожі за звучанням слова (іде, до,  однієї) Третя - лексична анафора(частий повтор одного й того слова - мої, моєї у суміжних рядках Весь сонет також зв"язаний докупи сильною синтаксичною анафорою - це одна й таж конструкція речень в кожному з чотирирядь   Така сама синтаксична анафора спостерігається у другому сонеті: це і повторюваність  питальніх речень з власне відповідями на них самим ліричним героєм