20 баллов!!! НУЖЕН ТОЧНЫЙ ОТВЕТ Виділене слово є підрядним сполучником і його треба писати разом у реченні: А Що / б не сталося, ми не розлучимося. Б Як / би ти не старався, тебе все одно не приймуть до гурту. В Як / би я б...

20 баллов!!! НУЖЕН ТОЧНЫЙ ОТВЕТ Виділене слово є підрядним сполучником і його треба писати разом у реченні: А Що / б не сталося, ми не розлучимося. Б Як / би ти не старався, тебе все одно не приймуть до гурту. В Як / би я була зіркою в небі, я б не знала ні туги, ні жалю. Г Галинка стала розповідати тихо, невпевнено, за / те Петрик всіх приємно здивував.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В Як / би я була зіркою в небі, я б не знала ні туги, ні жалю. Г Галинка стала розповідати тихо, невпевнено, за / те Петрик всіх приємно здивував.