20 БАЛЛОВСИНТАКСИСТЫК ТАЛДАУ! РАЗБОР ОДНОГО ИЗ ДВУХ ПРЕДЛОЖЕНИЯ УМОЛЯЮ! (на выбор дали) ПОДЧЕРКНУТЬ ЧЛЕНЫ ПРЕДЛОЖЕНИЙ И НАПИСАТЬ ВЕСЬ РАЗБОР (хабарлы, лептi... и другое)предложения:Бiлгенiндi бiлмегенге уйрет.илиГылымды кiтапта...

20 БАЛЛОВ СИНТАКСИСТЫК ТАЛДАУ! РАЗБОР ОДНОГО ИЗ ДВУХ ПРЕДЛОЖЕНИЯ УМОЛЯЮ! (на выбор дали) ПОДЧЕРКНУТЬ ЧЛЕНЫ ПРЕДЛОЖЕНИЙ И НАПИСАТЬ ВЕСЬ РАЗБОР (хабарлы, лептi... и другое) предложения: Бiлгенiндi бiлмегенге уйрет. или Гылымды кiтаптан уйрену керек.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Білгенінді (толықтауыш -дополнение) , білмегенге (толықтауыш-дополнение),уйрет (баяндауыш-сказуемое) Буйрыкты сөйлем