20 синонімів до слова говорити . допоможіть. чи сайт "словник синонімів української мови" чи напишіть синоніми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Говорити - балакати, розмовляти, точити ляси, ректи, висловлюватися, промовляти, голосити, перемовлятися, цвірінькати, шепотіти, вимовляти, розповідати, базікати, гелготіти, казати, бурчати, гомоніти, мовити, подейкувати, теревенити, чесати язика, балачки розводити.