20. Установіть відповідність між значеннями слів лівого та правого стовпчиків:         1 акцент 2 аматор 3 апогей 4 блазень 5 гармаш                                                                         А пушкар Б зеніт В тан...

20. Установіть відповідність між значеннями слів лівого та правого стовпчиків:         1 акцент 2 аматор 3 апогей 4 блазень 5 гармаш                                                                         А пушкар Б зеніт В танкіст  Г наголос Д чарівник Е комік Є любитель
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Г (акцент - наголос)    2Є (аматор - любитель)    3Б (апогей - зеніт )   4Е (блазень - комік)   5А  (гармаш - пушкар)