22 грудня у Києві день триває 8 годин. Скільки годин триває у цю добу триває ніч?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 24 - 8 = 16 (г) - триває у цю добу ніч ; Відповідь : 16 годин .
Гость
Тут дуже просто.  22 грудня - найдовша ніч і найкоротший  день. В сутках - 24 години. Тому потрібно  :                  24 -  8    =   16 годин   -  триває найдовша у році ніч.