25Балов!!!!!!!Помогите пожалуйста.Вопрос.Чому треба берегти лелек. ))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лелеки-символ сімейного щастя та родинного благополуччя.Ще з давніх-давен люди шанували цих птахів,оберігали їх.А робили вони це ,томущо вірили що лелеки приносять добро в оселю.Тому й сьогодні потрібно берегти цих благородних птахів,адже вони уособлють злагоду в сім'ї.Лелеки ,за стародавнім українським повір'ям ,сприяють народжуваності дітей.