2кл.мама дала дітям 16 абрикосів 4 сливи і 2 цукерки скільки всьго фруктів дала мама дітям? скільки дітей було у мами? які дані в задачи є зайві? на яке запитання не можна дати відповідь? чому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
.1.Мама дала 16+4=20 фруктів. .2.Саме на це запитання дати відповідь не має можливості. .3.Дані про кількість цукерок. .4.На друге запитання. .5.Бо нам нічого не сказано як вона роздавала ці фрукти.
Гость
20 фруктів, на друге запитання неможна дати відповіді, у задачі зайвим є те, що мама дала 2 цукерки