2. У поданих реченнях з текстів документів знайдіть неточності й порушення, які послаблюють чіткість та логічність викладу. Запишіть правильний варіант. – Прошу дати відгул через весілля брата. – У зв’язку з досрочною здачею се...

2. У поданих реченнях з текстів документів знайдіть неточності й порушення, які послаблюють чіткість та логічність викладу. Запишіть правильний варіант. – Прошу дати відгул через весілля брата. – У зв’язку з досрочною здачею сесії прошу надати відпустку на 1 місяць. – До заяви прикладаю справку з лікарні. – Пані Олена має дружні відносини з товаришами. – Мій батько займає посаду менеджера. – В актовому залі університету відбудеться міроприємство, присвячене Дню вчителя. – Прошу прийняти міри до порушників дисципліни. – На наступній неділі відбудуться збори студентів ІІ курсу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прошу надати мені вихідний у зв*язку з весіллям брата У зв*язку з завчасною здачею сесії, прошу надати мені відпустку терміном на один місяць До заяви додаю довідку з лікарні У пані Олени добру стосунки з товаришами Мій батько менеджер В актовому залі університету відбудеться культурний захід до дня вчителя Прошу вжити заходів стосовно порушників дисципліни на наступному тижні відбудуться збори студентів другого курсу