2. Увечері після дощу між двома однаковими паралельними будинками з’явилася невелика калюжа. Хлопчик направив на неї світло ліхтарика, відбиття якого побачила дівчинка з дому навпроти. На якій відстані від дому хлопчика утворил...

2. Увечері після дощу між двома однаковими паралельними будинками з’явилася невелика калюжа. Хлопчик направив на неї світло ліхтарика, відбиття якого побачила дівчинка з дому навпроти. На якій відстані від дому хлопчика утворилася калюжа, якщо відстань між будинками – 40 м, хлопчик живе на третьому поверсі, а дівчинка на п’ятому?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
угол падения луча равен углу отражения, треугольники подобны,следовательно расстояние до лужи от дома мальчика 40:(3+5)*3=15 м,а до дома девочки 40-15=25м