2)яка папка дозволяє одержати доступ до всіх дисків компютера???        3)спеціальна папка яка служитьдля настройки операційної системи це- ???????????

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) Мой компьютер (Проводник); 3) Панель управления Версія на Українському: 2) Мій комп'ютер (Провідник); 3) Панель управління. Перевод с помощью Google.