3 біблійні фразеологізми крім неопалима купина та поцілунок Іуди 3 народні фразе?

3 біблійні фразеологізми крім неопалима купина та поцілунок Іуди 3 народні фразе??логізми крім про вовка промова 3 міфологічні фразеологізми 3 книжні фразеологізми 3 професійні фразеологізми. Найкраща відповідь отримає 20 балів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Народні:колоти очі,як за водою піти,важким духом дихати. Міфологічні:Езопівська мова,бочка Діогена,Сізіфова праця. Біблійні:золотий телець(теля)