3 легких пословиц о родственниках на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шын шеберде мін болмас.       У настоящего мастера брака не бывает.  2   Бақыт кілті – еңбекте.       Ключ к счастью – в труде.  3   Ұйқы тынықтырады, жұмыс шынықтырады.       Сон освежает, труд закаляет.  4   Ермек қуған пәлеге жолығады, еңбек қуған қазынаға жолығады.       Праздно развлекающийся в беду попадёт, трудом увлекающийся богатство найдёт.  5   Адамды еңбек көркейтедi.       Человека труд красит. выберай
Гость
адамды енбек корыктейды шын шеберде мые болмас бакыт кылты енбекте уйкы тыныктырады жумыс шыныктырады ермек кцган палеге жолыгады енбек куган казынага жолыгады