3 подруги одягли плаття різних кольорів. 1- рожеве, 2- біле, 3- зелене. Їхнє взуття було не таких самих кольорів, як плаття, лише у Олі колір взуття був однаковий. Наталка була в зелених босоніжках. Плаття і взуття Валі не були...
3 подруги одягли плаття різних кольорів. 1- рожеве, 2- біле, 3- зелене. Їхнє взуття було не таких самих кольорів, як плаття, лише у Олі колір взуття був однаковий. Наталка була в зелених босоніжках. Плаття і взуття Валі не були білими. Хто і як бкв одягненний?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оля в білій сукні й босоніжках, Валя в зеленій сукні й рожевих босоніжках, наталка в рожевій сукні й зелених босоніжках