3 предложения на казахском языке в будущем времени (пожалуйста)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен болашақта әйгілі әнші боламын. Келесі аптада Алматыдағы туыстарыма барамын. 2017 жылы Астана қаласында ЭКСПО көрмесі өтеді.  Перевод: Я в будущем буду популярным певцом. На следующей недели я поеду к родственникам в Алмату.  В 2017 году в Астане пройдет выставка ЭКСПО.
Гость
Мен жазда Астана қаласына дема алуға барамын.Мен болашақта дәрігер болғым келеді.Мен жазғы демалыста ауылға барамын.