3 предложения про зимние каникулы(пожалуйста срочно не успеваю) 30 б

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен қысқы демалысты жақсы көремін. Мен қыста шанғы тепкен жақсы көремің. Мүз айдынында шанғы тебемің.
Гость
Мен қысқы демалысымды жақсы өткіздім. Әкем маған шаңғы алып берді.Мен күні-бойы шаңғы теуіп үйрендім.Биыл қар қалың жауды. Демалыс маған тез өткендей болды. Я свои зимние каникулы провела xорошо. Папа мне купил лыжи.И я целыми днями училась кататься на лыжаx.В этом году снегу выпало очень много. Для меня каникулы кажется прошли быстро.