3 речення з дієприкметниковим зворотом з описом близької людини. В моєму випадку мами! Зразу дякую!!! ДАЮ 15 БАЛІВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя мама любляча і добра жінка, її треба любити і цінувати. Моя мати дуже любить готувати, готуючи, мама може придумати надзвичайний витвір мистецтва. Матуся нещодавно зробила мені звязані шкарпетки, звязуючи, вона винайшла для себе новий узор.