3. Розставити розділові знаки, зробити синтаксичний розбір, надписати над кожним словом частину мови. Ясне сонце свiтить нам десь далеко з неба посилаючи своiтпромiнцi для чудового настрою.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ясне(прикметник) сонце(іменник) світить(дієслово),нам(займенник),десь(прийменник) далеко(сполучник)з неба(іменник) посилаючи(дієслово) свої(займенник) промінці(іменник) для чудового(прикметник) настрою(іменник).