3. Відредагуйте речення, запишіть їх, поясніть правки. 1. Мені подобаються фарби осіннього лісу. 2. Не було сил відірватися від зацікавившої мене книжки. 3. Вироби з кераміки – це саме цікаве, що було на виставці ДАМ 15 Баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) цікаві фарби осені ( жовтий , коричневий , червоний , помаранчьовий) 2) хотілося читати усе далі й далі . Прости 3 не знаю