3. Виправте помилки, спричинені нерозрізненням значень слів-паронімів. 1. Пані Віденко Олена Сергіївна обіймає посаду медичної сестри відділення відновленого лікування Центральної дитячої поліклініки. 2. Пан Мринський Григорій ...

3. Виправте помилки, спричинені нерозрізненням значень слів-паронімів. 1. Пані Віденко Олена Сергіївна обіймає посаду медичної сестри відділення відновленого лікування Центральної дитячої поліклініки. 2. Пан Мринський Григорій Олексійович працює водієм легкого автомобіля. 3. Пані ... була відсутньою на заняттях з ... до ... через операцію по видаленню апендицита. 4. Пан ... декваліфікований контрольно-дисциплінарною комісією через системні порушення дисципліни. 5. Пані ... була визначена для нагороди за підсумками першого півріччя потокового року.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.- займає 2.водій легкового автомобіля 4...... Через порушення дісципліни. 5.Обрана