3. З 18 однакових кубиків склали прямокутний паралелепіпед висотою у 3 кубика. Чому дорівнює площа поверхні цього паралелепіпеда, якщо площа поверхні маленького кубика дорівнює 19 см2? помогите пожалуйста олимпиада пожалуйста...

  3. З 18 однакових кубиків склали прямокутний паралелепіпед висотою у 3 кубика. Чому дорівнює площа поверхні цього паралелепіпеда, якщо площа поверхні маленького кубика дорівнює 19 см2? помогите пожалуйста олимпиада пожалуйста я вам тоже помогу )))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я не понимаю я Русский