30 б даю.2. «Кури та кролики» (20 балів)У курей та кроликів N ніг. Скільки серед них курей і скільки кроликів? Перечислити усі можливі варіанти.Вхідні дані: ви виводите з клавіатури одне натуральне число N, яке не перевищує 255...
30 б даю.
2. «Кури та кролики» (20 балів)
У курей та кроликів N ніг. Скільки серед них курей і скільки кроликів? Перечислити усі можливі варіанти.
Вхідні дані: ви виводите з клавіатури одне натуральне число N, яке не перевищує 255.
Вихідні дані: ви виводите на екран стовпчик пар чисел, розділених пропуском.
Приклад вхідних і вихідних даних
Вхідна дані:12
Вихідні дані:03;22;41;60
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть кроликов было r, а кур - h. Тогда 2h+4r=n ⇒ h=(n-4r)/2
var
h, r, n: integer;
{ h - куры (hens), r - кролики (rabbits) }
begin
Write('Введите общее количество ног: ');
Readln(n);
for r := 0 to (n div 4) do
begin
h := (n - 4 * r) div 2;
Writeln(h, ' ', r)
end
end.
Тестовое решение:
Введите общее количество ног: 12