30 б даю.2. «Кури та кролики» (20 балів)У курей та кроликів N ніг. Скільки серед них курей і скільки кроликів? Перечислити усі можливі варіанти.Вхідні дані: ви виводите з клавіатури одне натуральне число N, яке не перевищує 255...

30 б даю. 2. «Кури та кролики» (20 балів) У курей та кроликів N ніг. Скільки серед них курей і скільки кроликів? Перечислити усі можливі варіанти. Вхідні дані: ви виводите з клавіатури одне натуральне число N, яке не перевищує 255.  Вихідні дані: ви виводите на екран стовпчик пар чисел, розділених пропуском.  Приклад вхідних і вихідних даних Вхідна дані:12 Вихідні дані:03;22;41;60
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть кроликов было r, а кур - h. Тогда 2h+4r=n ⇒ h=(n-4r)/2 var   h, r, n: integer;  { h - куры (hens), r  - кролики (rabbits) } begin   Write('Введите общее количество ног: ');   Readln(n);   for r := 0 to (n div 4) do   begin     h := (n - 4 * r) div 2;     Writeln(h, ' ', r)   end end. Тестовое решение: Введите общее количество ног: 12 6 0 4 1 2 2 0 3