30 баллов пожалуйста. "Мен отанымды суйемiн" сочинение на казахском языке (срочно) !!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Отан ол біздін туған жеріміз,отанды гулдей қастерлеу де біздін міндетіміз.Менін отаным Еуропа мен Азиянын журегі Қазақстан.Қазақстанды мақтан туту мен ушін улкен мəртебе.Отанды суймесен өзінді де суймегенмен тен,сондықтан Отанды отбасыданда ыстық деп бекер айтпаған