33. Поширеним звертанням ускладнено речення (розділові знаки пропущено) А Ой біжи б

33. Поширеним звертанням ускладнено речення (розділові знаки пропущено) А Ой біжи біжи досадо не вертай до хати не пущу тебе колиску синову гойдати. Б Припливайте до колиски лебеді як мрії опустіться тихі зорі синові під вії. В Виростеш ти сину вирушиш в дорогу виростуть з тобою приспані тривоги. Г Можна все на світі вибирати сину вибрати не можна тільки Батьківщину. Д Будуть тебе кликать у сади зелені хлопців чорночубих диво-наречені.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ой біжи, біжи досадо, невертрай до хати не пущу тебе, колиску синову гойдати. Припливайте до колиски, лебеді, як мріїопустіться тихі зорі синові під вії.Виростеш ти, сину, вирушиш в дорогу, виростуть з тобою приспані тривоги. Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину. будуть тебе кликать у сади зелені, хлопців чорночкбих диво-наречені.