3найдіть і виправте помилки у слововживанні:                                                                           виключення з правил                                                                                         ...

3найдіть і виправте помилки у слововживанні:                                                                           виключення з правил                                                                                                                вірно зрозуміти                                                                                                                    вирішити задачу          проявити турботу         розповсюдити досвід
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напевно помилка у словосполученні " вирішити задачу". мені здається, що правильно має бути "розв"язати задачу"