3.Укажіть,який екологічний фактор є лімітуючим за законом Лібіха:  а)температурний; б)наявний у мінімальній кількості; в)наявний у максимальній кількості; г)або той,що в мінімальній,або той, що в максимальній кількості. 4.Укажі...

3.Укажіть,який екологічний фактор є лімітуючим за законом Лібіха:  а)температурний; б)наявний у мінімальній кількості; в)наявний у максимальній кількості; г)або той,що в мінімальній,або той, що в максимальній кількості. 4.Укажіть,в якому із зазначених випадків популяція є панміктичною: а)коли особиниодного виду вільно схрещуються одна з одною; б)коли в популяції існують чіткі обмеження на вільнісхрещування; в)коли в популяції поряд із статевимвідбувається і нестатеве розмноження; г)коли в популяції відбувається самозапліднення. 5.укажіть,які із зазначенихритмів є циркадними: а)місячні; б)сезонні; в)багаторічні; г)добові. 6.Укажіть,до якої групи відносять тварин відповідно до їх функції в екосистемах: а)продуцентів б)консументів в)редуцентів г)консорцій 7.До складу яких екосистем більш високого рівня безпосередньо входять біогеоценози: а)біомів б)біот в)біосфери г)екологічних ніш 8.Як називають принцип(закон,правило)сформульований таким чином: "два види, що конкуруютьза той самий набір ресурсів, в умовах стабільності факторів середовища не можуть існувати разом нескінченно довго": а)принципом конкурентного витіснення б)законом лімітуючого фактора в)законом толерантності г)правилом економічної піраміди 9.Якою мусить бути біомаса консументів четвертого порядку, якщо біомаса продуцентів становит 10тис.т: а)1000т; б)100 т; в)10т; г)1000 кілогамів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3)Б 4)А 5)А 6)Г 7)Б 8)В 9)Б