3.Укажіть,який екологічний фактор є лімітуючим за законом Лібіха: а)температурний; б)наявний у мінімальній кількості; в)наявний у максимальній кількості; г)або той,що в мінімальній,або той, що в максимальній кількості. 4.Укажі...
3.Укажіть,який екологічний фактор є лімітуючим за законом Лібіха:
а)температурний;
б)наявний у мінімальній кількості;
в)наявний у максимальній кількості;
г)або той,що в мінімальній,або той, що в максимальній кількості.
4.Укажіть,в якому із зазначених випадків популяція є панміктичною:
а)коли особиниодного виду вільно схрещуються одна з одною;
б)коли в популяції існують чіткі обмеження на вільнісхрещування;
в)коли в популяції поряд із статевимвідбувається і нестатеве розмноження;
г)коли в популяції відбувається самозапліднення.
5.укажіть,які із зазначенихритмів є циркадними:
а)місячні;
б)сезонні;
в)багаторічні;
г)добові.
6.Укажіть,до якої групи відносять тварин відповідно до їх функції в екосистемах:
а)продуцентів
б)консументів
в)редуцентів
г)консорцій
7.До складу яких екосистем більш високого рівня безпосередньо входять біогеоценози:
а)біомів
б)біот
в)біосфери
г)екологічних ніш
8.Як називають принцип(закон,правило)сформульований таким чином: "два види, що конкуруютьза той самий набір ресурсів, в умовах стабільності факторів середовища не можуть існувати разом нескінченно довго":
а)принципом конкурентного витіснення
б)законом лімітуючого фактора
в)законом толерантності
г)правилом економічної піраміди
9.Якою мусить бути біомаса консументів четвертого порядку, якщо біомаса продуцентів становит 10тис.т:
а)1000т;
б)100 т;
в)10т;
г)1000 кілогамів
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3)Б
4)А
5)А
6)Г
7)Б
8)В
9)Б