4•. Кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 58°. Знайдіть кут при вершині цього трикутника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
якщо перший кут при основі дорівнює 58°, то й другий кут при основі матиме ту саму градусну міру (властивість рівнобердренного трикутника) сумма кутів трикутника дорівнює 180°отже, кут при вершині = 180-°(58°+58°) = 180°-116°= 164° відповідь: 164°