4 пословицы о семье на казахском языке в трех-четырех словах

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ағайын бірде араз, бірде тату.Родичи и ссорятся, и мирятся, но никогда не расходятсяМал қонысын іздейді, Ер туысын іздейді.Скотина ищет свой хлев, джигит – свою родню.Әкені көріп ұл өсер, шешені көріп қыз өсер.Cын берет пример с отца, дочь - с матери.Досты періште қосады, құданы құдай қосадыС другом сводит ангел, со сватом сводит сам Бо
Гость
1. Отан отбасынан басталады. 2. Ата тұрып ұл сөйлесе - ер жеткені     Ана тұрып қыз сөйлесе- бой жеткені. 3. Әке көрген оқ жонар,      Ана көрген тон пішер. 4. От басының өнегесі-Отан өнегесі.