4. Позначте речення, в якому вжито просторічне слово. А Вітер заснув, затих і тільки зрідка колишеться серед зеленого листя (Б. Грінченко). Б Усяка волоцюга тут тягається — так і дивись! Ну, народ! (Б. Грінченко). В Місяць був ...
4. Позначте речення, в якому вжито просторічне слово.
А Вітер заснув, затих і тільки зрідка колишеться серед зеленого листя (Б. Грінченко).
Б Усяка волоцюга тут тягається — так і дивись! Ну, народ! (Б. Грінченко).
В Місяць був ясний, блискучий, як золотий турецький ятаган (Г. Тютюнник).
Г Шлях — дорога в небокрай веде (М. Руденко).
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я б допомогла но нічого не розумію вибачте.