4 предложения про заповедники на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бұл жануарларды азықтандыру мен жаңа ростнения животных.Все книге.Во болады және өзі үшін өте жақсы көремін заповедники.Там ашамын жүре қызыл бас находяться көптеген қорықтарда мекендейді. Перевод: Я очень люблю ходить в заповедники.Там для себя я открываю новые ростнения и животных.Все эти животные находяться в красной книге.Во многих заповедниках можно кормить животных.
Гость
Заповедник қазақша қорық. Қорықтар  мемлекеттің қарауында болады. Қорықтарда  жойылуға жақындаған  аңдар болады. Түрлі ағаштардан да қорықтар бар. Қорықтарда қарайтын, күтім жасайтын қызметкерлер болады.