4. Супутник рухається навколо Землі коловою орбітою. Чи виконує роботу сила тяжіння, яка діє на супутник? 5. Прикладаючи горизонтальну силу 50 Н, поверхнею стола протягли з  незмінною швидкістю вантаж. При цьому було виконано...

4. Супутник рухається навколо Землі коловою орбітою. Чи виконує роботу сила тяжіння, яка діє на супутник? 5. Прикладаючи горизонтальну силу 50 Н, поверхнею стола протягли з  незмінною швидкістю вантаж. При цьому було виконано роботу 150 Дж. Який шлях подолав вантаж?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4.Ні,тому що сила тяжіння яка діє на супутник не спричиняє рух супутнику,а звісно робота не виконується.