4. Яка будова тіла більшості бактерій: А одноклітинна Б колоніальна В неклітинна Г багатоклітинна Д симбіотичні організми 5. Як називаються бактерії паличкоподібної форми: А вібріони Б бацили В спірили Г стафілококи Д ...

4. Яка будова тіла більшості бактерій: А одноклітинна Б колоніальна В неклітинна Г багатоклітинна Д симбіотичні організми 5. Як називаються бактерії паличкоподібної форми: А вібріони Б бацили В спірили Г стафілококи Д спірохети 6. Чи розмножуються спорами бактерії: А тільки за несприятливих умов Б всі відповіді вірні В тільки за сприятливих умов Г так Д ні 7. Наука, яка вивчає бактерії називається: А бактеріологія Б ботаніка В зоологія Г мікробіологія Д екологія
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4. а - одноклітинна  5. б - бацили 6. а - тільки за несприятливих умов 7. а - бактеріологія