4 загадки про грибы Желательно на украинском языке но я переведу если что

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Є шапка – нема голови,Є нога – нема черевика. 2)У теплий дощик народився,Парасолькою накрився. 3) Хоч капелюх має, та нікому не здіймає
Гость
У теплий дощик народився, Парасолькою накрився. (Гриб)  Стоїть при дорозі На одній нозі І шапочку має, Та нікого не вітає. (Гриб) Всі ми в шапочках-брилях  Заховались під кущі,  Бо, як вийдемо на шлях,  Враз опинимось в борщі!  (Гриби) Людину, звіра, муху, - Кого б він не стрічав, - Ні разу капелюха, Одначе не знімав. А хто на нього подивився – Той йому зразу уклонився. (Гриб)