(4) ЗАКОНЧИ РАССКАЗ ДЖИМА О СЕБЕ. ИСПОЛЬЗУЙ СЛОВА (SCHOOL,READ,LIKE, BREAKFAST,FRIENDS,TOGETHER,NINE, ICE CREAM).
Гость
After school I doing my homework,read different books.When I have a finishing my homework I walk with my friends in the city together.