4. З’ясуйте, в якому реченні вжито діалектизми. (1б)а) Він, може, часом щось і не второпав.б) Яка боротьба у вас була: ушу, карате, самбо?в) Наші предки вірили, що чорний безголосий когут, втілює в собі нечисту силу5. Закінчіть...

4. З’ясуйте, в якому реченні вжито діалектизми. (1б) а) Він, може, часом щось і не второпав. б) Яка боротьба у вас була: ушу, карате, самбо? в) Наші предки вірили, що чорний безголосий когут, втілює в собі нечисту силу 5. Закінчіть речення. (1,5б) Лексика — це.. 6. Установіть відповідність між фразеологізмом і відповідним йому словом-синонімом. (1,5б) Слово-синонім фразеологізм ледарювати А. Кинути оком базікати Б. Пекти раків оглянути В. Байдики бити Г. Ляси точити 7. Записати в три колонки архаїзми, історизми, неологізми: (1,5б) перст, цариця, град, дощоросно (П.Тичина), чумак, рать, смартфон, спис, планшет. 8. Підкреслити фразеологізми як член речення. (1,5б) Пішла Марина світ за очі. Вони весь день точили ляси 9. Напишіть невелику розповідь « Цікава професія» (5-6 речень), використовуючи терміни та професійні слова. (2б)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
діалектизм вжито у рекченні (в)