40 БАЛЛОВ СРОЧНО НУЖЕН СОЧИНЕНИЕ НА ТЕМУ MY TRAVELING IN ASTANA ОЧЕНЬ МНОГО БАЛЛОВ ДАМ СРОЧЧЧНННОООО ПОЖАЛУЙСТА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Astana is a very beautiful city.Itvis capital of Kazakhstan.There are many monuments in Astana.There is very beautiful nature in Astana.We have lakes,rivers,mountains.My motherland is Astana.