496 есепке комектесиндерші. аракашыктыгы 120км бірінші каладан екінші калага мотоуикілші 4 сагатта баруы кажет.ол 2 саг журген сон токтап, 0,5 саг демалды. мотоцикілші екінші калага уакытында баруы ушін, демалган сон кандай жыл...

496 есепке комектесиндерші. аракашыктыгы 120км бірінші каладан екінші калага мотоуикілші 4 сагатта баруы кажет.ол 2 саг журген сон токтап, 0,5 саг демалды. мотоцикілші екінші калага уакытында баруы ушін, демалган сон кандай жылдамдыкпен журуі керек? А) 38км/саг. в) 40км/саг. с)35км/саг. д) 42 км/саг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в)40км саг ооаапррооииммпроо