4.ПРОЧИТАЙТЕ ТЕКСТ.ВИЗНАЧТЕ ,У ЯКОМУ РЕЧЕННІ ВЖИТО АНТОНІМИ,А В ЯКОМУ – СИНОНІМИ. 1.Після тривалої спеки над селом нарешті пролилася зливою грозова...

4.ПРОЧИТАЙТЕ ТЕКСТ.ВИЗНАЧТЕ ,У ЯКОМУ РЕЧЕННІ ВЖИТО АНТОНІМИ,А В ЯКОМУ – СИНОНІМИ. 1.Після тривалої спеки над селом нарешті пролилася зливою грозова...4.ПРОЧИТАЙТЕ ТЕКСТ.ВИЗНАЧТЕ ,У ЯКОМУ РЕЧЕННІ ВЖИТО АНТОНІМИ,А В ЯКОМУ – СИНОНІМИ. 1.Після тривалої спеки над селом нарешті пролилася зливою грозова хмара. 2.Правда,вона захопила Лисянку тільки крилом, але той рясний дощ освіжив і зелень, і повітря. 3.Північний край неба заблищав чистою ,прозорою блакиттю. 4.На заході ще зловісно чорніла сувора хмара ,з якої проглядало ласкаве сонце.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення, у якому вжито синоніми: 3. Північний край неба заблищав чистою, прозорою блакиттю.   Речення, у якому вжито антоніми: 4. На заході ще зловісно чорніла сувора хмара, з якої проглядало ласкаве сонце.